RUSTİK PERDELER

Dekoratif amaçlı olarak daha fazla tercih edilen rustik perdeler, germe ve pileli olarak iki şekilde tasarlanmaktadır. Kullanımı oldukça kolay olan tül ve ince kumaşlardan tasarlanan perdeler ahşap, metal gibi çubuklara veya borulara geçirilerek kullanılmaktadır. Kolay çıkarılması için cırt cırt yöntemi ile borusuna tutturulabildiği gibi müşterilerimizin isteği üzerine cırtcırtsız modelleri de yapılabilmektedir. Pileli modellerde farklı dikiş yöntemleri kullanılmaktadır. rustik perdeler Dikişlerde kullanılan başlıca pili çeşitleri; amerikan pili, yüksük pili, boru pili, pano pili, kanun pili, kırma pili, italyan pili, petek pili, biritli pili, serbest pili, fiyonk pili, halkalı pili ve boğma pililerdir. Bu pilelerden sizlerin isteğine göre perde tasamınız sağlanmaktadır. Renkli kumaşlar dışında farklı tül modellerinde yapabildiğimiz rüstik perdeler için bizlerle iletişime geçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Tül Perdeler

Tül perdeler sizlerinde bildiği üzere evinizin en önemli parçalarından biridir. Evinizin havasını değiştirmekte de oldukça etkilidir ve yarı saydamlardır. Çeşitli modelleri bulunan tül perdeler evinizin içerisindeki ışığı ayarlamak için kullanılabilir. Genel olarak camın ön bölümüne takılan tül perdeler görünüm olarak evinizin dekorasyonunu yansıtır. Tül Perdelerinizin camınızın önüne tam denk gelebilmesi için pencerenizin ölçüsü tam olarak alınmalıdır. Sizlere sunduğumuz tül perdelerin birçok modelleri ve markası bulunmaktadır. Bayiliğini yapmış olduğumuz Brillant markasının kaliteli ve birçok modeli firmamızda bulunmaktadır. Firmamız 30 yıldır sizlere hizmet sunmaktadır. Firmamızda çalışan personellerimiz oldukça deneyimli ve alanında uzman kişilerdir. Herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde kolayca bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamızdan güvenle ve kolay bir şekilde tül perde alışverişi yapabilirisiniz.

Fon Perdeler

Ev dekorasyonlarının en gösterişli parçalarından olan fon perdeler uyum sağlanmak için son derece doğru bir eşyadır. Farklı tasarımlara sahip fon perde modelleri kumaş, renk seçenekleriyle tasarlanmaktadır. Leke tutmaz, renkte değişim yaşanmayan fon perde modellerimiz arasından seçim yapabilir ve evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Tek kanat, çift kanat, toplanan veya pileli, pilesiz gibi farklı tasarımlarda sizlerin beğenisine sunduğumuz fon perde çeşitlerimiz hakkında mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca internet sitemizde bulunan ürünlerimiz bölümünde renk, model ve kumaş konusunda bilgi edinebilirsiniz. Pencerenizin ölçüsüne göre dikilecek olan fon perdenizin ücretsiz olarak ölçüsünü alan ekiplerimiz 48 saat içinde montajını sağlayacaktır. Kaliteli ve modern perde çeşitlerimiz ile 30 yıldır hizmet sağlayan firmamızdan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Güneşlik

Pencerelerin güneş ışığını kırmak ve aynı zamanda içerisinin görünümünü engellemek amacıyla kullanılan güneşlikler farklı renklerde ve kumaşlardan imal edilmektedir. Son dönemde stor perdeler daha sık tercih edilse de güneşlik kullananların sayısı oldukça fazladır. Saten kumaşların daha sık tercih edildiği güneşlik imalatı Proper Kıbrıs perde fabrikamızda imal edilmektedir. İstediğiniz pencereye uygun dikilmesi için ücretsiz olarak ölçü alan ekiplerimiz 48 saat içinde güneşliklerinizi teslim etmektedir. Leke tutmaz kumaş gibi alternatifleri olan ayrıca daha koyu renklerde tercih ederek odadaki ışığı tamamen kıracak ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Ütü istemeyen kumaşlar sayesinde güneşlik ütüleme derdinden kurtulabileceğiniz ürün seçeneklerimiz de bulunmaktadır. İletişim bilgilerimiz üzerinden veya mağazamızı ziyaret ederek ürün siparişinizi verebilirsiniz.

Translate »
Sohbet Başladı
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz
Merhabalar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?