Telefon
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Proper Mekanların kıyafeti olan perde sektöründe, kaliteli işçilik ve uygulama aşamasının önemini bilerek, 30 yıllık sektör tecrübemiz ve uzmanlaşmış kadromuz ile rekabetçi fiyatlar ve sahip olduğumuz referanslar sayesinde kaliteden ödün vermeyerek müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışıyla faaliyetlerimizi sürdürmeyi ilke ediniyoruz.


Yılların verdiği tecrübeyi, gelişen teknoloji ve yeni trendler ile birleştirerek müşteri ihtiyaçlarını tam olarak anlama becerimizi uygulama gayreti içerisindeyiz. Kuzey Kıbrıs’ta faaliyette olduğumuz Proper Firması kısa süre içerisinde, bilinen ve tercih edilen bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

Siz değerli müşterilerimizden aldığımız takdir ve destek ile büyüyerek, yüksek kalite ürünler ve hızlı hizmet vermeye devam edeceğiz.

 

Mekanların kıyafeti olan perde sektöründe, kaliteli işçilik ve uygulama aşamasının önemini bilerek, 30 yıllık sektör tecrübemiz ve uzmanlaşmış kadromuz ile rekabetçi fiyatlar ve sahip olduğumuz referanslar sayesinde kaliteden ödün vermeyerek müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışıyla faaliyetlerimizi sürdürmeyi ilke ediniyoruz.
Yılların verdiği tecrübeyi, gelişen teknoloji ve yeni trendler ile birleştirerek müşteri ihtiyaçlarını tam olarak anlama becerimizi uygulama gayreti içerisindeyiz. Kuzey Kıbrıs’ta faaliyette olduğumuz kısa süre içerisinde, bilinen ve tercih edilen bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

Siz değerli müşterilerimizden aldığımız takdir ve destek ile büyüyerek, yüksek kalite ürünler ve hızlı hizmet vermeye devam edeceğiz.
Perde sektörünün lider gruplarından olan Brillant; tasarımlarıyla, kalitesiyle ve ürün çeşitliliğiyle, özgün ve yenilikçi modellerini siz değerli müşterilerin beğenisine sunmaktadır. Brillant Perde Girne Bayisi olan biz ise, zamanında üretimi ve teslimatı ilke edinip otel, hastane, okul ve yurt projelerinize şık ve dekoratif çözümler sunarak yaşam alanlarına renk katıyoruz.
Girne’de bulunan showroom alanımızda en yeni ürünlerimizi görmek üzere sizleri ağırlamaktan onur duyarız.
Saygılarımızla
PRO&PER Ailesi