DİKEY PERDELER

Işığın kırılması açısından son derece profesyonel olan dikey perdelerpvc ve kumaş olmak üzere iki farklı malzeme ile üretilebilmektedir. Adından da anlaşılacağı gibi dik konumda olan bantlardan oluşan perde, sağa sola toplanır veya ortadan açılabilir şekilde üretimi yapılmaktadır. Perdenin iki farklı kontrol mekanizması vardır. İp mekanizması perdenin toplanması içi kullanılırken, zincir mekanizması ise dikey bantların kendi ekseni etrafından dönebilmesine olanak sağlar. Bu sayede odaya girecek ışığın kontrol edilmesi sağlanır. Tüm ışığı kesebilme özelliğine salip olan dikey perdeler için özel üretim yapan firmamız ücretsiz olarak ölçü alma işlemini sağlamaktadır. 48 saat gibi kısa bir zaman diliminde montaj işlemi yapılan perdelerinizi uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Dikey Tül Perdeler

Hayatı giderek kolaylaştıran ve aynı zamanda daha kullanışlı, modern çözümler sağlayan ürünlerden biri de dikey tül perdelerdir. Son derece muntazam bir tül perde görünümünün yakalanabildiği bu ürünle ayrıca kolay kontrol mekanizması sayesinde odanıza girecek olan ışığı, perdenizin görünümünü tamamen kontrol edebilirsiniz. Tül kısmı ile perde kısmını farklı renklerde seçebilir, daha gösterişli bir dekorasyon yakalayabilirsiniz. Dikey perdelerde olduğu gibi ip ile sağa sola toplanabilen, zincir ile kendi ekseni etrafında dönebilen dikey parçalar odanızın ışıklandırması konusunda size son derece özgürlük sağlayacaktır. Kolay temizlenebilme özelliği sayesinde makinada yıkayarak uzun yıllar kullanabileceğiniz dikey tül perdeler için siparişinizi mağazamızdan veya internet sitemiz üzerinden verebilirsiniz. Ölçü için ücretsiz olarak ekiplerimiz sizlere ulaşacak, perde ölçünüzü alarak 48 saatte montaj sağlayacaktır.

Dikey PVC Perdeler

PVC ile üretilen perde çeşitlerinin giderek artması temel neden temizliği kolay ve aynı zamanda uzun ömürlü olmasıdır. Tozu alınarak da kullanılan ve her zaman yıkanmaya ihtiyaç duymayan Dikey PVC perdeler istenilen her alanda kullanılabilmektedir. Kısa cam, uzun cam fark etmeksizin uygulanabilen bu ürünümüzde birçok renk seçeneği bulunmaktadır. İp ve zincir mekanizmasına bağlı olarak montajı sağlanan dikey PVC perdelerin hareket özgürlüğü oldukça yüksektir. Sağa ve sola toplayabileceğiniz perdenizi ayıraca ortada da toplamanız mümkündür. İp ile toplama mekanizmasını çalıştırmanızın dışında zincir ile dikey parçaları 180 derece kendi ekseni etrafında döndürerek ışığın odanıza giriş şeklini yönetebilirsiniz. Modern, kullanışlı ve dayanıklı olarak üretilen dikey PVC perde siparişleriniz için bizimle istediğiniz zaman iletişim bilgilerimiz aracılığı veya mağazamızı ziyaret ederek talepte bulunabilirsiniz.

Translate »
Sohbet Başladı
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz
Merhabalar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?