Telefon
WhatsApp
İnstagram
Stor Perdeler Modelleri 2022

Stor Perdeler Modelleri 2022

Stor Perdeler Modelleri 2022

Tül Perdelerin arkasında daha sıklıkla kullanılan stor perdeler, güneşlik görevi görmektedir. Özellikle büyük camlarda yanda biriken iç perdesinin dağınık görüntüsünden stor perde sayesinde kurtulmanız mümkündür. Birbirinden farklı renk seçenekleriyle ve cama özel ölçüyle yaptığımız stor perde seçeneklerimizde ayrıca süslemeli modellerde bulabilirsiniz. Uç kısımlarda fisto, boncuk, inci gibi birçok süsleme malzemesi ile dilediğiniz gibi stor perdenizi sizin için dizayn edebiliriz.

Eğer ki yaşam alanınıza güneş ışığı girsin istemiyor iseniz sizler için içeriyi tamamen karartan ve gölgenizi asla göstermeyen blackout stor perdelerimizi tercih edebilirsiniz. Uzun yıllara dayanan deneyimimizde ve Brillant kalitesiyle sizlerin beğenisine sunduğumuz stor perdelerle yaşam alanlarınızı daha modern ve kullanışlı hale dönüştürebiliriz. Stor perdeler için kullandığımız mekanizmalar son derece kaliteli olmakla birlikte bizlerin garantisi altındadır.

Birden fazla kanada sahip camlarınızda stor perde kullanmanız görünüm ve kullanım açısından kolaylık sağlayacaktır. Orta ayaklı perde kullanımının boşluk yaratması gibi bir durum stor perde kullanıldığında söz konusu değildir.

İstediğiniz model ve ölçüde stor perde ihtiyacınız için dilerseniz evinize gelip ölçü alabilir, isterseniz mağazamızı ziyaret ederek modellerimiz arasından seçim yapabilirsiniz. Siparişinizi fabrikamızda özel olarak üreterek 48 saat içinde montaj yapan ekimiz ayrıca teknik destek hizmetini sizlere sunacaktır.

Farklı renklerde, en kaliteli kumaşta olan stor perdelerimizi renk solma riski olmadan kullanabilir ve eminiz ki deneyimimizi tecrübe etmeniz sayesinde bizi tavsiye edebilirsiniz.

Camlarınızın dışarıdan ve içeriden görünümünü daha muntazam hale dönüştüren Düz stor perdelerfabrikamızda özel olarak üretilmektedir. 30 yıllık deneyimimiz ve uzman ekip kadromuz ile evlerinizi daha şık hale dönüştüren düz stor perdeleri farklı renk seçenekleri ile beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Camlarınızın ölçüsünü ücretsiz olarak alıyor ve maksimum 48 saat içinde montajını gerçekleştiriyoruz.

Sizde düz stor perdeler sayesinde klasik perdenin oluşturduğu kalabalık görüntüyü yok edebilir ve evinize daha modern bir hava katabilirsiniz. Renk değişimi, üründe yıpranma gibi risklerin söz konusu olmadığı ürünlerimizin ayrıca tamir ve bakım konusunda da sizlere destek sağlamaya devam ediyoruz. İnternet sitemizdeki iletişim bilgilerimiz üzerinden veya mağazamızı ziyaret ederek stor perde seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karartma anlamına gelen Blackout özellikle loş ışık sevenlerin tercih edebileceği bir perde türüdür. Blackout stor perdeler yatak odalarınızda kullanmanız sayesinde güneş ışığından rahatsızlık duymanızı tamamen ortadan kaldıracaktır. Diğer bir özelliği ise evinizin içine dik olarak gelen güneş ışığının mobilyalarınıza ve eşyalarınıza zarar vermesini önlemesidir.

Ayrıca Blackout stor perdeleri stüdyo, derslik gibi güneş ışığının girmemesi istenen mekanlarda da tercih etmeniz mümkündür. Blackout stor perdeler konusunda güneş ışığına son derece dayanıklı, renk solması, kumaşta deforme riski olmadan firmamızdan sipariş etmeniz mümkündür. Ücretsiz olarak ölçü alma hizmeti sunmamızın yanı sıra ürünle ilgili tüm soru ve sorunlarımızda profesyonel ekibimiz, 30 yıllık tecrübeniz ile her zaman yanınızdayız. Bizlerle iletişim bilgilerimiz aracılığıyla veya mağazamızı ziyaret ederek iletişime geçebilirsiniz.

Güneş ışığının verdiği rahatsızlığı minimum seviyeye indiren stor perdelerde Desenli stor perdeler seçeneği sayesinde artık yaşam alanlarınızı daha canlı hale dönüştürebilirsiniz. Camınızın tam ölçüsüne göre 30 yıldır var olan tecrübemiz ile kendi fabrikamızda ürettiğimiz desenli stor perdeler evinize çok yakışacak. Özel ekiplerimizin cam ölçünüzü alarak tasarladığı desenli stop perdelerin çeşitlerini mağazamızı ziyaret ederek seçebilir veya internet sitemiz üzerindeki ürünler arasından tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli kumaş ve sorunsuz mekanizmaya sahip olan stor perdelerimizin montaj sonrasındaki tüm olası arızalarında sizlere bakım onarım desteği sağlıyoruz. Yüzünüzü gülümseten ve içinizi açan desenli stor perdeleriniz için en iyi fiyatlarla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Dilediğiniz an bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Son derece işlevsel olan Screen stor perdeler özellikle iş yerlerinde tercih edilmektedir. Diğer stor perdelere oranla daha teknik malzeme içeren bu perdeler incecik file şeklinde dokunmuş cam elyafının üzerine pvc kaplama olarak üretilmektedir. Fabrikamızda üretimi sağlanan Screen stor perdeler sayesinde gün ışığını tamamen filtreleme ve aynı zamanda ısı ve enerji tasarrufu elde etmeniz mümkün hale gelmektedir. İç mekanlarda tercih edebileceğiniz bu ürünümüzü ayrıca sizlerin talep etmesi halinde dış mekanlarınıza uygulayabiliyoruz. Perdenize ekleyeceğimiz motor ve güneş sensörü sayesinde dış cephe üzerinden de bu perdeyi kullanabilmeniz mümkün hale gelecektir. Sizlerin ihtiyaçlarına yönelik en kaliteli ve en uygun fiyatları seçenekleri tasarladığımız ve ürettiğimiz firmamızla iletişime geçmek için sitemizdeki iletişim bilgilerimizden faydalanabilir, mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Eğitim sınıflarında, okullarda, gösterilerde ve daha birçok alanda ihtiyaç duyulan projeksiyon perdeler dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretilir ise işlevsel olacaktır. Fabrikamızda özel ve kaliteli malzeme ile üretimi sağlanan perde türlerimizden biri olan Projeksiyon perdelerimizi dilediğiniz ölçüde sipariş etmeniz mümkündür. Kullanacağınız alana uygun tasarlanacak ve en uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz Projeksiyon perdelerini dilerseniz evinizde film izlemek içinde kullanabilirsiniz. Sorunsuz çalışacak bir mekanizma ile 48 saat içinde montajı sağlanacak olan projeksiyon perdelerimekanizmasız sadece askı aparatlı olarak da sipariş etmeniz mümkündür. Son derece kolay temizlenen projeksiyon perdelerini uzun yıllar kullanabilirsiniz. Siparişiniz ve ölçü konusunda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ölçüyü dilerseniz siz alabilir, dilerseniz ekibimiz tarafından alınmasını talep edebilirsiniz.

Paylaş: