Telefon
WhatsApp
İnstagram
KKTC Stor Perde, Kıbrıs Proper Stor Perde, Kıbrıs Stor Perde

KKTC Stor Perde, Kıbrıs Proper Stor Perde, Kıbrıs Stor Perde

KKTC Stor Perde, Kıbrıs Proper Stor Perde, Kıbrıs Stor Perde

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin her noktasında, KKTC stor perde anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler, Güzelyurt ya da Girne, Gazimağusa ya da Lefkoşe, Maraş ya da İskele veya Karpaz şehirlerini kapsamaktadır. Nerede olduğunuzun, nasıl bir ürün almak istediğinizin, ne amaç ile kullanacağınızı hiçbir önemi bulunmamaktadır.

Eğer yaşam alanında stor perde kullanmak istiyor iseniz, eğer yaşam alanında görsel bir şölen yaratmak istiyor iseniz, eğer yaşam alanında gizleme, ışığı kapatma ve benzeri bir amacı düşünüyor iseniz, işletmemiz ile irtibata geçip, stor perde çeşitlerimizi görebilirsiniz.

KKTC Stor Perde Çeşitleri

Önce stor perde hakkında sizlere çok kısa bir bilgi verelim. KKTC stor perde anlayışında gündeme getirdiğiniz ya da satın almak istediğiniz stor perde, ağırlıklı olarak kumaş ham maddesinden meydana gelmektedir. Ancak, bazı ürün modellerimizde, ahşap ya da plastik aksamların kullanılması da mümkündür. Tercih tamamen sizlere bırakılmıştır.

Mekanizma sisteminde uyarlanmış bir perde düzeninden bahsedilmektedir. Aşağı yönlü hareket sistemi benimsenmiştir. Zincirlerde plastik, krom gibi seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Yaşam alanlarınızda kullanabilirsiniz. Evlerde, ofislerde iş yerlerinde, otellerde gazinolarda, kafelerde, benzer her türlü ortamda kullanabilirsiniz.

Işığı kesmek için, görüntüyü engellemek için, herhangi bir şeyi gizlemek için, herhangi bir açıklığı kapatmak için, gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ürün portföyünden bahsedilmektedir. Her marka stor perde, her model stor perde, her ölçüye uygun stor perde, imalat ve montajı işlemlerini, kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

KKTC Stor Perde Fiyatları

Ekonomik açıdan düşünmenize gerek yoktur. En uygun fiyatı en kaliteli işçilik ile alacağınızdan emin olabilirsiniz. KKTC stor perde anlayışında, fiyat konusunu gündeme getiriyor iseniz, hem kullanılan malzeme açısından, hem malzemenin kalitesi, hem imalat, hem madde hem de montaj açısından, herhangi bir tereddüt duymanıza gerek yoktur. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde en uygun stor perde fiyatları, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde en ekonomik stor perde fiyatları, sizler ile buluşturulmuştur.

Ücretsiz keşif hizmetinden yararlanmanız da mümkün olmak ile birlikte, malzemeleri seçmeniz ve tercih etmeniz ile birlikte, imalat ve nakliye süreci dahil olacak şekilde, en uygun fiyatlar ile çalışır vaziyette teslim etmekteyiz.

Paylaş: