Telefon
WhatsApp
İnstagram
KKTC Perde, Kıbrıs Proper Perde, Ucuz Kıbrıs Proper

KKTC Perde, Kıbrıs Proper Perde, Ucuz Kıbrıs Proper

KKTC Perde, Kıbrıs Proper Perde, Ucuz Kıbrıs Proper

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne her türlü perde imalatı konusunda, perde montajı konusunda gerekli desteği sağlamaktayız. Arzu etmeniz durumunda, KKTC perde anlayışı ile birlikte, kusursuz malzeme ve işçilik teslimini gerçekleştirmekteyiz.

Neye ihtiyacınız var ise, hangi sistemi düşünüyor iseniz, hangi sistemi evlerinize, iş yerlerinize, ofislerinize, kafelerinize, çalışma alanlarınıza monte etmek istiyor iseniz, tüm beklentileri karşılamaktayız. Ayrıca ada ülkesinde hangi şehirde bulunduğunuzun Girne ya da Lefkoşe, Güzelyurt gibi hangi şehirde bulunduğunuzun hiçbir önemi yoktur.

Sadece işletme ile irtibata geçmeniz, sadece keşif hizmetini talep etmeniz yeterlidir. Personelimiz, deneyimli personelimiz ihtiyaç duyacağınız ürüne ait görsel materyaller ile birlikte, kataloglar ile birlikte, istemeniz durumunda adresinize gelecektir. İsterseniz ofislerimizi ziyaret edebilir ve ürün portföyümüz hakkında geniş bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

KKTC Perde Çeşitleri

Sizlere KKTC perde olarak vermiş olduğumuz hizmetlerde, geniş bir ürün portföyü ile hitap etmekteyiz. Fon perde seçeneklerimiz mevcuttur, stor perde seçeneklerimiz mevcuttur, zebra perde seçeneklerimiz mevcuttur, karartma perde seçeneklerimiz mevcuttur.

Karartma perde seçeneklerimiz mevcuttur, rustik perde seçeneklerimiz mevcuttur. Hangi seçeneğe ihtiyacınız var ise, hangi sisteme ihtiyacınız var ise, her türlü beklentileri karşılayacak ürün yelpazesi ile sizlere hizmet etmekteyiz. Yaşam alanınızda hangisini kullanacağınızı bilmiyor iseniz, ihtiyacı hangisinin gidereceği hakkında hiçbir bilginiz bulunmuyor ise, bu konuda da işletmemizden gerekli teknik desteği almanız mümkün olacaktır. Bilindiği üzere perde sadece görsellik tamamlayan bir ürün değildir.

Aynı zamanda farklı amaçlara da hitap etmektedir. Sadece görüntüyü engellemek amacı ile değil, sadece iç mekanın görünmesini engellemek amacı ile değil, farklı gerekçelere istinaden de kullanılan bir eşya ya da bir dekorasyon ürünü olduğunu unutmamalısınız.

KKTC Perde Fiyatları Ne Kadar?

Elbette herhangi bir ürün hakkında araştırma yaptığınızda, KKTC perde anlayışında, fiyat anlayışını da gündeme getiriyor olabilirsiniz. Jaluzi ya da rüstik, zebra ya da stor olacak şekilde herhangi bir ayrım yapılmadan, bütün ürünlerde malzeme ve işçilik yani montaj dahil sizlere en uygun fiyatlar sağlanmaktadır. En uygun fiyatlar ile en kaliteli malzemeyi alma, hızlı ve güvenli bir şekilde montajının yapılmasını temin etmek istiyor iseniz, irtibata geçmeniz yeterlidir.

Paylaş: