Telefon
WhatsApp
İnstagram
Kıbrıs Stor Perde

Kıbrıs Stor Perde

Kıbrıs Stor Perde

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin her bölgesine, her şehrine, Kıbrıs stor perde ve benzeri tüm perde anlayışlarında, kesintisiz bir şekilde hizmet vermekteyiz. En uygun fiyatlar ile en kaliteli perde seçeneklerini, stor perde seçeneklerini, sizler ile buluşturmaktayız. Her markada, her anlayışta, stor perde hizmeti verilmekte ile birlikte, her türlü yaşam alanında bu uygulamayı gündeme getirmekteyiz. Stor perde bildiğiniz üzere, kumaşı ham kumaş olmamak ile birlikte, mekanizma üzerine uyarlanmış, yukarı aşağı hareket eden açılıp kapanan, perde sistemini işaret etmektedir.

Bu kapsamda sizlere vermiş olduğumuz hizmette, kişisel zevkinize, beklentinize uygun nitelikte marka ve modelleri sunmaktayız. Ekonomik açıdan, işçilik montaj ve malzeme açısından, endişe duymanızı gerektirecek herhangi bir şey bulunmamaktadır.

Kıbrıs Stor Perde Çeşitleri

Bahsedildiği üzere, Kıbrıs stor perde anlayışında, işletmemizde marka model açısından, çeşit açısından herhangi bir ayrım bulunmamaktadır. Güneş ışığını kesme, mekana görsel açıdan zenginlik katma, gibi tüm anlayışlara hitap edilecek, değişik markalarda modellerde, kumaş uyarlamalarında stor perde seçeneklerimiz mevcuttur. Sadece bilmeniz gereken stor perdelerde ağırlıklı olarak kumaş kullanılmaktadır. Ancak, işletmemizde ve piyasada, ahşap spor ve plastik stor gibi malzemeler de bulunmaktadır.

Kaliteli mekanizmaların tercih edildiği, kaliteli zincir ve indirme kaldırma sistemlerinin tercih edildiği, tüm malzemelerimizi tercih edebilirsiniz. Yatak odalarında, salonlarda, çocuk odalarında, mutfaklarda, balkonlarda, teraslarda her alanda kullanabilirsiniz. Ofislerde iş yerlerinde, işletmelerde otellerde, gazinolarda, nerede isterseniz isteyin, izlere kesintisiz bir şekilde hizmet vermek amacı ile işletmemiz sizleri beklemektedir.

Kıbrıs Stor Perde Fiyatları

Satın almayı düşündüğünüzde ya da uygulamayı düşündüğünüzde, Kıbrıs stor perde anlayışında, fiyat açısından da sizlere en uygun, en ekonomik fiyat garantisi vermekteyiz. Nereye kullanmak isterseniz isteyin, hangi modeli kullanmak isterseniz isteyin, mutlaka en uygun fiyatlar avantajından yararlanacaksınız. Fiyat anlayışımızın içerisinde, ücretsiz keşif hizmeti, projelendirme, imalat ve yerine montaj işlemleri bulunmaktadır.

Tek bir irtibat seçeneğini iletişim seçeneğini gündeme getireceksiniz. Paket halinde ürünü, kurulu, hazır vaziyette teslim alacaksınız. En uygun fiyat garantisi, en ekonomik fiyat garantisi ile çalışmanın avantajına sizde sahip olacaksınız.

Paylaş: