Telefon
WhatsApp
İnstagram
Kıbrıs Perdeciler , Girne Perde Firmaları

Kıbrıs Perdeciler , Girne Perde Firmaları

Kıbrıs Perdeciler , Girne Perde Firmaları

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde herhangi bir şehirde yaşıyor iseniz ve yaşam alanlarınızda, evlerinizde, iş yerlerinizde, ofislerinizde herhangi bir mekanda perde ihtiyacı bulunuyor ise, Kıbrıs perdeciler olarak yapacağınız araştırmada, şirketimiz ile karşılaştığınızı göreceksiniz. Modern perdelerden nostaljik perdelere, kolay kullanım imkanına sahip perdelerden yeni nesil perde seçeneklerine kadar geniş bir portföy ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kıbrıs Perde Çeşitleri

Her ihtiyaca uygun, her amaca uygun farklı perde çeşitleri, Kıbrıs perdeciler olarak sizlere sunulmaktadır. Arzu etmeniz durumunda, fon perde özelliğini kullanabilirsiniz. Evinizin havasını değiştiren, dekorasyonunu tamamlayan bir seçenek olarak karşınıza çıkarılmıştır. İstediğiniz modelde tercih imkanına sahip olabilirsiniz. İstemeniz durumunda stor perde seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Mekanizma üzerine uyarlanmış perde anlayışını temsil etmek ile birlikte, istemeniz durumunda ahşap stor perde özelliğini de tercih edebilirsiniz. Zebra perde tercihiniz ise, çizgili, mekanik sistemlerden oluşan bu sistemi de tercih etmeniz mümkündür. Karartma perde seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Pamuk ve polyesterden üretilen farklı karartma perdeleri de sizlerin kullanımına sunmaktayız. Yine arzu edenlerin karşısına, rustik perde seçeneğini de çıkarmaktayız.

Özel bir kumaş olmamak ile birlikte, her türlü kumaşın rustik olarak kullanıldığı bilinmektedir. Tercih yine sizlerin beğeni ve inisiyatifine bırakılmıştır. Kumaş dışı plastik malzemeden ya da ahşap malzemeden yapılmış olan bol parçadan meydana gelen jaluzi perde çeşitlerini de, yine siz değerli ihtiyaç sahipleri ile buluşturmaktayız.

Kıbrıs Perdecilerin Fiyatları

Yapacağınız araştırmada, ekonomik göstergeleri gündeme getirdiğinizde, Kıbrıs perdeciler anlayışında yer alan işletmemiz, sizlere en uygun bedeller ile hitap edecektir. Malzeme artı işçilik anlayışı ile hareket edilmekte, ihtiyaç duymanız durumunda ya da sipariş geçmeyi düşünmeniz durumunda, yerinde keşif hizmeti verilmektedir. Önce beklentileriniz alınmakta, daha sonra monte edilecek alana göre tespit edilen ürün hakkında, ölçüm işlemleri yapılmaktadır.

İmalat işlemlerinin gerçekleştirilmesi ile birlikte, yine sizin müsait olduğunuz bir zamanda, perde montajı yerinde yapılmakta, sistem çalışır bir vaziyette sizlere teslim edilmektedir. En uygun fiyatlar, en ekonomik fiyatlar ile en kaliteli malzemeyi satın olacağınızdan, en kaliteli işçilik ile malzemenin size teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

Paylaş: