Telefon
WhatsApp
İnstagram
Girne Stor Perde, Kıbrıs Stor Perde, Proper Stor Perde

Girne Stor Perde, Kıbrıs Stor Perde, Proper Stor Perde

Girne Stor Perde, Kıbrıs Stor Perde, Proper Stor Perde

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde, Girne'de yaşıyor iseniz, evinize ya da iş yerinize, ofisinize, otelinize ya da kafenize ya da benzer bir ortama, stor perde yaptırmayı düşünüyor iseniz, Girme stor perde hizmeti veren işletmemize mutlaka danışmalısınız. Elbette ürünleri bizden almak zorunda değilsiniz.

Ancak, işletme olarak sizlere en kaliteli malzeme garantisini, en uygun fiyatlar ile teslim garantisini vermekteyiz. Bir tane adres ile irtibata geçmeniz, ücretsiz keşif hizmetinden yararlanmanız, bir tane adres ile irtibata geçmeniz, en kaliteli malzemeyi en uygun fiyatlar ile almanız anlamına gelecektir.

Girne Stor Perde Çeşitleri

Mekanizma üzerine monte edilmiş, tül ve kapatıcı ürünlerin bir araya gelmesi ile kullanabileceğiniz bir perde seçeneğini işaret etmektedir. Genel uygulamada kumaş tercih edilmek ile birlikte, plastik ya da ahşap ürünler ile de sizlere hizmet vermekteyiz. Kullanacağınız mekanın durumuna göre, düşüncenize ya da hayal gücünüze göre, istediğiniz nitelikte malzemeleri imal edip, yerine montaj işlemini gerçekleştirmekteyiz. Nerede kullanmak istediğinizin, hangi odada kullanmak istediğinizin, hiçbir önemi yoktur.

Girne stor perde üzerinde, ışığı kapatmak, ışığı gizlemek, görüşü engellemek, bir alanı kapatmak, gölgelik yaratmak, içerinin görünmesini engellemek gibi bir gerekçe ile stor perde ihtiyacınız olabilir. Profesyonel destek almak istiyor iseniz, doğru ürünü seçmek istiyor iseniz, bizler ile görüşmeniz, bizlerden keşif hizmeti talep etmeniz yeterli olacaktır.

Girne Stor Perde Fiyatları

Stor perde fiyatları açısından beklentiniz nedir? Girne stor perde anlayışında, tüm modellerimizde, tüm markalarda, tüm seçeneklerde, en ucuz fiyat anlayışı ile sizlere hizmet vermekteyiz. En uygun fiyata bulabileceğiniz, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti perdeci temsilcilerinden bir tanesiyiz.

İstediğiniz yere, istediğiniz adrese, rahat bir şekilde personel görevlendirilmesi yapılmakta, ücretsiz keşif hizmeti dahil sizlere verilmektedir. En uygun fiyat, en ucuz fiyat ile stor perde anlayışımızın içerisinde, yerinde ölçü alınması, imalat sürecinin gerçekleştirilmesi, nakliye hizmetleri ile adrese teslim işleminin yapılması bulunmaktadır.

Adrese teslim işlemi ile birlikte, hemen arkasından montaj işlemi gelecektir. Bir tane fiyat alacaksınız. En uygun fiyat alacaksınız. Ölçü, imalat, nakliye, montaj dahil hizmetin avantajlarından yararlanacak, tek bir kişi, tek bir işletme ile muhatap olacaksınız.

Paylaş: